Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

 
Kuruluşu 1986 yılı olan Isı Ticaret Özkan Bozkır firması bir şahıs firması olup inşaat malzemeleri, banyo ürünleri ve yedek parça sektöründe perakende, toptan ve mağazacılık hizmetlerini devam ettirmekte olup bugün bir çok özel sektör,
,resmi kurum ve kuruluşların kendi alanında ana tedarikçisi olarak yer almaktadır.  2014 yılındaki e-ticaret yatırımıylarıyla da bayiliklerini yapmış olduğu tüm markaların ürünlerini www.yapitesisatmarket.com  adlı web sitesi üzerinden tüketicinin hizmetine sunmak amacıyla kurulmuş  kendi alanındaki en kapsamlı e-ticaret şirketidir.
 

PARANIZIN TAM KARŞILIĞI

 
Şeffaf ve Müşteri Odaklı Fiyat Politikası sayesinde yapitesisatmarket.com satışa sunduğu tüm ürünler hakkında en kapsamlı ürün açıklamalarına ve tanıtım bilgilerine, detaylı ürün karşılaştırma kriterlerine, satış öncesi ve satış sonrası hizmet bilgilerine yer verilerek tüketicinin ihtiyaçlarını çok daha kolay belirlemesini ve doğru alışveriş yapmasını amaçlamaktadır. Böylece yapitesisatmarket.com dan alışveriş yapan tüm tüketicilerimizin parasının tam karşılığını alması sağlanır.
 
 

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

 
 
yapitesisatmarket.com un  temel hedefi, hizmet verdiği bütün müşterilerinin %100 memnuniyetidir. Tüm görüş ve önerilerinizi 0312 312 51 62  numaralı telefondan ya da bilgi@yapitesisatmarket.com  e-posta adresinden bize iletebilirsiniz.